N.u.l.l. Production


#socialmedia

#video production

#education

05”

Peki ama…

Süreç Nasıl?🤔

Reklamınızı hazırlama ve işleme koyma süreçlerini ele alalım.


1. aşama;

Eskiz.

Discover our travel agency offices around the world

İlk eskizleri üretmeye başladığımızda elbette kendi tarifimize göre sizin hayalinizi yoğurur ve onu reklam sürecine hazır hale getiririz. Bu aşamada fikirler ortaya atılır ve aralarından en iyileri seçilip bir sonraki aşamaya taşınır.

LQ1

Nur Seda Ak


2. aşama;

Pişirme.

Discover our travel agency offices around the world

Reklamın taslakları üzerinden bu aşamada reklamın üretimine başlıyoruz. Bütün tasarılarımızı ve geliştirmelerimizi bu süreçte en istenilen ve yapılabilir hale getirdikten sonra sistematik bir çalışmayla reklamınızın storyboard’u üzerinden tüm modeller hazırlanıyor. Tüm modellerin hazırlanması sonrası sahneleme çalışmamız başlıyor ve çekimleri tamamlıyor, en ideal sahnelerin yüksek çözünürlüklü renderlarını (görüntü çıktıları) alıyoruz. Montaj sürecinde ise tüm çıktıların sesler müzikler ve görüntüler ile birleşimi söz konusu bu yüzden burası da gayet önemli ve bu süreç de bitince reklamınızı tamamlıyoruz.

LQ1

Nur Seda Ak


3. aşama;

Sunum.

Discover our travel agency offices around the world

Nihayet tüm bu sürecin ardından hazırladığımız reklamı sizlere dijital kanallardan güvenle gönderiyoruz. Olası bir şekilde reklamınızı kaybetmeniz durumunda merak etmeyin! Hazırlamış olduğumuz reklamınızın bir kopyası bizde saklanır. Dilediğiniz zaman ücretsiz bir şekilde yeniden bizden talep edebilirsiniz. Ve elbette sizden başkası bu kopyaya da erişemez alamaz kullanamaz. Sizler ile yapacağımız her çalışma bizler için çok değerlidir 😉

LQ1

X-Prefabric


Final.

Hala reklam vermek istiyorsun demek. O zaman durma! Bizden bir teklif al. Tamamen ücretsiz bir şeydir ve kararsızsanız eğer sizlere fikir verebilir. Her şekilde yine firmanız için çabalayan sizler kazanırsınız.