N.u.l.l. Production


#socialmedia

#video production

#education

08”

Ön teklifimiz hazırlanıyor..

Talebinize eklediğiniz iletişim adresleriniz üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bu sürede reklamınızın ön planlaması gerçekleşecek ve sizinle yapacağımız görüşme ile bu plan üzerinden ilerleyerek sizin beğeninize uygun ve elbette yapabileceğimiz kriterlere uygun olan reklamınızı hayata geçirmiş olacağız.


1. Aşama

Taslak & Süreç

İlk eskizleri üretmeye başladığımızda elbette kendi tarifimize göre sizin hayalinizi yoğurur ve onu reklam sürecine hazır hale getiririz. Bu aşamada fikirler ortaya atılır ve aralarından en iyileri seçilip bir sonraki aşamaya taşınır.


2. Aşama

Pişirme

Reklamın taslakları üzerinden bu aşamada reklamın üretimine başlıyoruz. Bütün tasarılarımızı ve geliştirmelerimizi bu süreçte en istenilen ve yapılabilir hale getirdikten sonra sistematik bir çalışmayla reklamınızın storyboard’u üzerinden tüm modeller hazırlanıyor. Tüm modellerin hazırlanması sonrası sahneleme çalışmamız başlıyor ve çekimleri tamamlıyor, en ideal sahnelerin yüksek çözünürlüklü renderlarını (görüntü çıktıları) alıyoruz. Montaj sürecinde ise tüm çıktıların sesler müzikler ve görüntüler ile birleşimi söz konusu bu yüzden burası da gayet önemli ve bu süreç de bitince reklamınızı tamamlıyoruz.


3. Aşama

Sunum

Nihayet tüm bu sürecin ardından hazırladığımız reklamı sizlere dijital kanallardan güvenle gönderiyoruz. Olası bir şekilde reklamınızı kaybetmeniz durumunda merak etmeyin! Hazırlamış olduğumuz reklamınızın bir kopyası bizde saklanır. Dilediğiniz zaman ücretsiz bir şekilde yeniden bizden talep edebilirsiniz. Ve elbette sizden başkası bu kopyaya da erişemez alamaz kullanamaz. Sizler ile yapacağımız her çalışma bizler için çok değerlidir 😉